دسته بندی محصولات

درباره شرکت لوگو

درباره شرکت لوگو
درباره شرکت لوگو
درباره شرکت لوگو
درباره شرکت لوگو
درباره شرکت لوگو
درباره شرکت لوگو

شرکت LOGO در سال 1984 در کشور ترکیه کار خود را با تولید نرم‌افزارهای سازمانی شروع کرد و در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت‌های نرم‌افزاری در این کشور محسوب می­‌گردد. این شرکت با ارائه نرم‌افزار، خدمات و نوآوری‌های مختلفی که داشته یکی از پیشرو ترین شرکت‌ها در زمینه نوآوری می‌باشد. شرکت لوگو سریع‌ترین شرکت در حال رشد در ترکیه است که با داشتن شبکه‌ای شامل 900 نماینده فروش و خدمات، به بیش از 1.300.000 کاربر در 170.000 شرکت واقع در 41 کشور دنیا با 12 زبان در صنایع مختلف در حال ارائه خدمات می‌باشد.

شرکت لوگو تمامی دانش و تجربه خود را بی‌دریغ در اختیار شرکای استراتژیک خود در منطقه قرار داده تا بتواند نقش به سزایی در توسعه بازیگران اصلی بازار داشته باشد. لوگو با عنوان "شرکت بهره‌وری" راهکارهای نرم‌افزاری در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد که بتوانند به درستی در حالی که بهره‌وری و سود‌آوری خود را  افزایش می‌دهند، ساختار سازمانی و مدیریتی خود را نیز در سطح استانداردهای بین‌المللی پایه‌ریزی نمایند. (ERP) نرم افزار های مدیریت منابع سازمانی  و (BI) هوش تجاری نمونه‌ای از این نرم‌افزارها هستند که برای شرکت‌های فعال در صنایع مختلف و با حجم عملیات با اندازه ها و بازارهای مختلف طراحی شده است.

درباره شرکت LOGO

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.