دسته بندی محصولات

نرم‌افزار مغایرت گیری بانکی

نرم‌افزار مغایرت گیری بانکی
نرم‌افزار مغایرت گیری بانکی
نرم‌افزار مغایرت گیری بانکی
نرم‌افزار مغایرت گیری بانکی

در شرکت‌های پر تراکنش، از جمله شرکت‌های پخش و فروشگاه‌ها، با توجه به حجم بالای واریزهای بانکی، امکان مقایسه صورتحساب بانک با اطلاعات ثبت شده، جهت تهیه صورت مغایرت بانکی کار بسیار دشواری می‌باشد که نرم افزار مغایرت گیری بانکی تسهیل گر این موضوع در شرکتها بوده و باعث افزایش کنترلهای داخلی می گردد.

برخی از قابلیت‌های نرم افزار مغایرت گیری بانکی:

نرم‌افزار مغایرت‌گیری بانکی برگ سیستم پویا، قابلیت خواندن فرمت فایل صورتحساب تمامی بانک‌ها را دارا بوده و به صورت خودکار کلیه اقلام صورتحساب بانک را با اطلاعات ثبت شده در سیستم مقایسه می‌نماید. اقلام مشابه و اقلامی که به صورت تجمیعی ثبت شده اند را نیز نرم افزار پیشنهاد می‌دهد. در نهایت صورت مغایرت بانکی توسط نرم‌افزار تهیه و قابل چاپ خواهد بود.

ثانی می گوید:

95/07/10 :

نرم افزار مغایرت گیری بانک با سلام در صورتی که باسیستم یک پارچه حسابداری طرفه نگار (هلو) آشنائی دارید، بفرمائید ازنرم افزار مذکور برای گرفتن مغایرت بانکی می شود استفاده کرد یا خیر؟ ضمنا قیمت نرم افزار چند است. با تشکر ثانی

پاسخ:

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.