دسته بندی محصولات

نرم افزار Tiger 3 Enterprise

نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise
نرم افزار Tiger 3 Enterprise

نرم‌افزار Tiger 3 Enterprise  یک نرم‌افزار ERP بسیار مناسب برای شرکت‌های بزرگ در صنایع تولیدی و غیرتولیدی می‌باشد.

ماژول‌های پایه نرم‌افزار Tiger 3 Enterprise:

این ماژول‌ها، ماژول‌هایی هستند که در نرم‌افزار پایه وجود دارند و در صورت نیاز، مشتریان می­‌توانند از لیست ماژول‌های اضافه نیز مواردی را خریداری نمایند.

 ✓انبار

  ✓حسابداری نقدی

  ✓تدارکات

  ✓حسابداری تعهدی

  خرید

  حسابداری شعب

  ✓فروش

  حسابداری تورمی

  ✓پخش و توزیع

  ✓بهای تمام شده صنعتی

  ✓مدیریت روابط مشتری

  ✓بهای تمام شده بر مبنای فعالیت (ABC)

  ✓خزانه

 ✓ کنترل هزینه پروژه

  ✓اموال

  ✓بودجه

  ✓مدیریت منابع تولید

 ✓منابع تولید

  کنترل تولید

 ✓کنترل کیفیت

  ✓برنامه ریزی تولید

 ✓گزارش ساز

  ✓گردش کار

 

دریافت فایل کاتالوگ

 
ماژول‌های اضافه نرم‌افزار Tiger 3 Enterprise:
 

ماژول‌هایی هستند که در پکیج اصلی نرم‌افزار Tiger 3 Enterprise نبوده ولی با خریداری آن‌ها، قابلیت استفاده از آن‌ها در نرم‌افزار به صورت یکپارچه فراهم خواهد شد.

 ✓حقوق و دستمزد

  ✓مناقصات

  ✓واردات

  ✓قرارداد

  صادرات

  ✓پخش و توزیع اندروید

  ✓حسابداری تلفیقی

  ✓نرم افزار فروشگاهی

 

هلدینگ- نرم‌افزار Tiger Enterpriseهلدینگ

نرم‌افزارهای لوگو قابلیت ایجاد ساختار هلدینگ را داشته و در آن می‌توان عملیات بین شرکت‌ها را به صورت یکپارچه مدیریت و از امکانات حسابداری تجمیعی و تلفیقی استفاده نمود.

شعب- نرم‌افزار Tiger Enterpriseشعب

این نرم‌افزار به مدیران و کاربران این امکان را می‌دهد که در نقاط جغرافیایی مختلف، به نرم‌افزار دسترسی داشته باشند و با استفاده از امکانات آن کلیه عملیات خود را مدیریت نمایند و در نهایت حسابداری نیز می‌تواند از این امکانات به منظور حسابداری شعب استفاده نماید.

دسترسی از راه دور- نرم‌افزار Tiger Enterpriseدسترسی از راه دور

این نرم‌افزار با توجه به این که ساختار شعب را پشیبانی می‌نماید، قابل دسترس از راه دور بوده و شرکت‌هایی که در نقاط مختلف دفاتر و شعب دارند به راحتی می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده نمایند.

راهکارهای موازی- نرم‌افزار Tiger Enterpriseراهکارهای موازی

با وجود ابزارهایی که شرکت لوگو در اختیار عرضه کنندگان نرم‌افزارهایش قرار داده است، این امکان فراهم شده که برای منظورهای خاص، نرم‌افزار‌های متعددی تولید شوند که کلیه این نرم‌افزارها در محیطی مشترک قابل مشاهده بوده تا بنا به نیاز مشتریان به آن‌ها پیشنهاد داده شود. امکان یکپارچه‌سازی نرم‌افزارهای آماده نیز با استفاده از ابزار Logo Objects (LO) مهیا می‌باشد.

سفارشی‌سازی- نرم‌افزار Tiger Enterpriseسفارشی‌سازی

به کمک ابزار Logo Objects Designer (LOD)، امکان سفارشی‌سازی در محیط نرم‌افزار Tiger 3 Enterprise موجود می‌باشد. به نحوی که علاوه بر طراحی فرم‌ها، امکان نوشتن ماژول‌های جدید در نرم‌افزار، با حفظ یکپارچگی وجود خواهد داشت.

موبایل- نرم‌افزار Tiger Enterpriseموبایل

با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل امکان ثبت عملیات و همچنین گزارش‌گیری چه در اندروید و چه در iOS فراهم می‌باشد.

یکپارچه- نرم افزار Tiger Enterpriseیکپارچه

با وجود ساختار یکپارچه موجود در نرم‌افزار، کاربران به یک باره به تمامی نیازمندی‌های خود دسترسی خواهند داشت و با این ساختار هم نیاز کاربران به ارتباطات کم‌تر خواهد شد و هم میزان کنترل‌های داخلی درون سیستم و به صورت خودکار بسیار بالاتر خواهد بود.

قابل اطمینان- نرم افزار Tiger Enterpriseقابل اطمینان

با توجه به کارکرد نرم‌افزار در شرکت‌های متعدد در صنایع مختلف، امکان اتکا به نرم‌افزار بسیار بالا بوده و به راحتی می‌توان به کلیه خروجی‌های سیستم اطمینان نمود و فرآیندهای کنترلی زائد را از چرخه فعالیت شرکت خارج نمود.

انعطاف‌پذیری- نرم‌افزار Tiger Enterpriseانعطاف‌پذیر

به لطف ابزارهای سفارشی‌سازی شرکت لوگو، این امکان برای کاربران فراهم شده است که خود بدون نیاز به تماس با شرکت عرضه کننده نرم‌افزار، نیازمندی‌های خاص خود را به شخصه در سیستم ایجاد و به راحتی از آن استفاده نمایند.

کاربری راحت- نرم‌افزار Tiger Enterpriseکاربری راحت

با تجربه بیش از 30 ساله‌ای که در شرکت لوگو با میلیون ها کاربر در کشورهای مختلف وجود داشته، در حال حاضر به گفته کارشناسان اهل فن، این نرم‌افزار یکی از راحت‌ترین کاربری‌ها را در بین نرم افزار های ERP دارا می‌باشد.

چند زبانه- نرم‌افزار Tiger Enterpriseچند زبانه

این نرم‌افزار با توجه با ساختار چند زبانه خود این امکان را برای شرکت‌ها فراهم نموده است که به راحتی هم با شرکای خارجی بتوانند مشارکت نمایند و هم بتوانند از این نرم‌افزار در کشورهای مختلف استفاده نموده و به توسعه بازار بپردازند.

چند ارزی- نرم‌افزار Tiger Enterpriseچند ارزی

با گسترش روز افزون مبادلات تجاری میان شرکت‌ها در کشورهای مختلف و همچنین وجود شرکت‌های چند ملیتی و سرمایه گذار، امکانات چند ارزی موجود در نرم‌افزار فرصت گسترش بازار را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است.

سرعت بالا- نرم‌افزار Tiger Enterpriseسرعت بالا

با این نرم‌افزار تحت هر شرایطی انتظار سرعت و بازدهی بالا را داشته باشید چه در زمان ترافیک کاری و چه در حجم بالای عملیات.

پشتیبانی بین الملل- نرم‌افزار Tiger Enterpriseپشتیبانی بین‌المللی

در صورتی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارید، استفاده از این نرم‌افزار با وجود پشتیبانی در کشورهای مختلف و به زبان محلی هر کشور، یکی از گزینه‌های بسیار خوب محسوب می‌گردد.

استانداردهای بین‌المللی و ایرانی- Tiger Enterpriseاستانداردهای بین‌المللی و ایرانی

با تجربه موفقی که این نرم‌افزار در شرکت‌های بین‌المللی در کشورهای مختلف از جمله ایران داشته است، تمامی استانداردهای حسابداری از جمله FAS52, IAS, IFRS و استانداردهای تدوین شده توسط سازمان حسابرسی در آن گنجانده شده و به خوبی قابل استفاده در کشورهای مختلف می‌باشد

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.