دسته بندی محصولات

نرم افزار Go 3

نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3
نرم افزار Go 3

نرم‌افزار 3Go  یک نرم‌افزار ERP جامع و بسیار مناسب برای شرکت‌های کوچک و متوسط غیر تولیدی می‌باشد.

ماژول‌های نرم‌افزار Go 3:                          

  ✓انبار

  حسابداری نقدی

  ✓تدارکات

  ✓حسابداری تعهدی

  خرید

  ✓حسابداری شعب

  ✓فروش

  ✓حسابداری تورمی

  ✓خزانه

  ✓گردش کار

  ✓اموال

 ✓گزارش ساز

               

 

 

 

 

 

ماژول‌های اضافه نرم افزار Go 3: 

  حقوق و دستمزد

  ✓واردات

 ✓صادرات

 ✓پخش و توزیع اندروید

 ✓نرم افزار فروشگاهی

یکپارچه، نرم‌افزار Go Plusیکپارچه

با وجود ساختار یکپارچه موجود در نرم‌افزار، کاربران به یک باره به تمامی نیازمندی‌های خود دسترسی خواهند داشت و با این ساختار هم نیاز کاربران به ارتباطات کم تر خواهد شد و هم میزان کنترل‌های داخلی درون سیستم و به صورت خودکار بسیار بالاتر خواهد بود.

قابل اطمینان، نرم‌افزار Go Plusقابل اطمینان

با توجه به کارکرد نرم‌افزار در شرکت‌های متعدد در صنایع مختلف، امکان اتکا به نرم‌افزار بسیار بالا بوده و به راحتی می‌توان به کلیه خروجی‌های سیستم اطمینان نمود و فرآیندهای کنترلی زائد را از چرخه فعالیت شرکت خارج نمود.

انعطاف‌پذیری، نرم‌افزار Go Plusانعطاف پذیر

به لطف ابزارهای سفارشی سازی شرکت لوگو ، این امکان برای کاربران فراهم شده است که خود بدون نیاز به تماس با شرکت عرضه‌کننده نرم‌افزار، نیازمندی‌های خاص خود را به شخصه در سیستم ایجاد و به راحتی از آن استفاده نمایند.

کاربری راحت، نرم افزار Go Plusکاربری راحت

با تجربه بیش از 30 ساله‌ای که در شرکت لوگو با میلیون‌ها کاربر در کشورهای مختلف وجود داشته، در حال حاضر به گفته کارشناسان اهل فن، این نرم‌افزار یکی از راحت‌ترین کاربری‌ها را در بین نرم‌افزارهای ERP دارا می‌باشد.

چند زبانه، نرم‌افزار Go Plusچند زبانه

این نرم‌افزار با توجه با ساختار چند زبانه خود این امکان را برای شرکت‌ها فراهم نموده است که به‌راحتی هم با شرکای خارجی بتوانند مشارکت نمایند و هم بتوانند از این نرم‌افزار در کشورهای مختلف استفاده نموده و به توسعه بازار بپردازند.

چند ارزی، نرم افزار Go Plusچند ارزی

با گسترش روز افزون مبادلات تجاری میان شرکت‌ها در کشورهای مختلف و همچنین وجود شرکت‌های چند ملیتی و سرمایه‌گذار، امکانات چند ارزی موجود در نرم‌افزار فرصت گسترش بازار را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است.

دسترسی از راه دور، نرم‌افزار Go Plusدسترسی از راه دور

این نرم‌افزار با توجه به این که ساختار شعب را پشتیبانی می‌نماید، قابل دسترس از راه دور بوده و شرکت‌هایی که در نقاط مختلف دفاتر و شعب دارند به راحتی می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده نمایند.

سرعت بالا، نرم افزار Go Plusسرعت بالا

با این نرم‌افزار تحت هر شرایطی انتظار سرعت و بازدهی بالا را داشته باشید چه در زمان ترافیک کاری و چه در حجم بالای عملیات.

پشتیبانی بین‌المللی، نرم افزار Go Plusپشتیبانی بین المللی

در صورتی که قصد توسعه کسب و کار خود را دارید، استفاده از این نرم‌افزار با وجود پشتیبانی در کشورهای مختلف و به زبان محلی هر کشور، یکی از گزینه‌های بسیار خوب محسوب می‌گردد.

 

استانداردهای بین‌المللی و ایرانیاستانداردهای بین المللی و ایرانی

با تجربه موفقی که این نرم‌افزار در شرکت‌های بین‌المللی در کشورهای مختلف از جمله ایران داشته است، تمامی استانداردهای حسابداری از جمله FAS52, IAS, IFRS و استانداردهای تدوین شده توسط سازمان حسابرسی در آن گنجانده شده و به خوبی قابل استفاده در کشورهای مختلف می‌باشد.

 

دریافت فایل کاتالوگ

در مورد این مطلب نظر دهید. ایمیل و شماره تماس فقط برای مدیریت نمایش داده می شود.

شرکت برگ سیستم، در حال حاضر علاوه بر این که نماینده رسمی فروش، پیاده­‌سازی، بومی­‌سازی، سفارشی‌سازی و تنها عامل اعطای نمایندگی شرکت ترکیه­‌ای لوگو در ایران می­‌باشد، خود نیز محصولاتی نرم‌افزاری جدیدی را تولید می‌نماید که هم به صورت مستقل قابل استفاده هستند و هم به صورت یکپارچه با نرم افزار های ERP شرکت لوگو، قابلیت کارکرد دارند که لیست این محصولات در وب سایت قابل مشاهده است.

شرکت برگ سیستم ارائه دهنده  نرم افزار های ERP در صنایع مختلف از جمله پخش و توزیع ، خرده فروشی، فروشگاهی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، در سال 1390 تاسیس شد. این شرکت نماینده رسمی محصولات ERP شرکت ترکیه‌ای Logo Business Solution می‌باشد. کارشناسان شرکت برگ سیستم از سال 1383 تجربه پیاده‌سازی نرم‌افزارهای Logo از جمله Tiger 3 Enterprise ،Tiger 3 ،Go 3  را دارا بوده و پروژه‌های مهمی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین‌المللی به سرانجام رسانده‌اند.